Ilu, tervis ja heaolu

Menüü
!
Kategooriad
Huvitav info [7]
Statistika

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Logi vorm
Главная » Статьи » Huvitav info » Huvitav info

12 tegurit, mis põhjustavad haigestumist
Ebaõnnestumine kasvõi ühes põhjuses 12-st viib niikuinii haigestumiseni. See on äärmiselt ebameeldiv, kuid see on nii.
1. Psühholooga. Nendel, kes tigetsevad, närveerivad, kadetsevad, muretsevad, eralduvad hormoonid, mis lõhustavad meie maksa. Stress - peamine psühholoogiline põhjus.

2. Söök. Ei tohi süüa toitu, mis ei rikne. Näiteks viinamari, mis poodides on. Looduses imesid ei esine: viinamari PEAB riknema. Ta peaks lebama taldrikul 3-5 päeva ja käärima hakkama. Bulgaaria paprika ei saa nii kaua olla riknemata, kui ta on võetud lihtsalt peenralt. Ilmvõimatu on, et normaalset õuna ei tahaks õunauss. Siis järgmiseks võtaks keeduvorsti. Miks te ostate soola WC paberis ja teete intelligentse näo, et saite valku? Midagi te ei saanud. Või võtame seened. Meie kehal puuduvad fermendid seenevalkude lõhustamiseks. Miks siis koormata oma keha? Teada ja teha - need on kaks eri asja. Kõik on maailmas kahetine: tegevus ja vastutegevus. Kas sööte seeni, sest nad on tasuta? Aga tuleks süüa vaid head ja vajalikku. Harjunud... Maitseb....? See on juba psühholoogia. vt.1 punkt. Kui aga on plaanis kiirelt ja valulikult surra, siis ärge mu juttu tähele pange. Ajage oma asja edasi.

 
 
3. Vesi. Kõik mahlad sisaldavad konservante, värvaineid ja sellepärast on kolmandaks haigestumiste põhjuseks vesi ja joogid. Kui te arvate, et joote 100% apelsinimahla ilma suhkruta, siis lugege parem nii: "100% apelsini ilma tomatita". Sõna "mahl" jätke vahele, sest mahla seal ei ole. Sõna "suhkruvaba" tähendab, et seal on sünteetilised magustajad. Kui aga peale on kirjutatud "konservandivaba", siis seal on sees sellised konservandid, mida vastavad instantsid ei oska veel tuvastada. Suurte firmade tehnoloogia kappab suurte sammudega eest ära. Nende heaks töötavad maailma parimad keemikud, kes on loonud sellised ained, mis sertifitseerimisel ei ole veel tuvastatavad. Sest looduses imesid EI OLE! Seega, kui te ostate 100% apelsinimahla, mis seisab plastiktaaras 2 aastat toatemperatuuril, siis see ei ole mitte see, mis lubatud.

Kõik on väga proosaline: KÕIK, mis näeb hea välja ja säilub kaua, omab kahtlaselt kaua ilusat värvi - see on pettus! Kirsimoos ei saa olla kirsivärvi punane, sest oksüdeerudes ja kuumenedes muutub kirss pruuniks. Kui me sööme midagi, mis näeb hea välja, siis see ei ole meie tervisele kasulik. Mõnel maal veel on võimalik osta turult vanaemade käest naturaalset hapukoort, kohupiima, piima. Läänes sellist asja enam ei ole. See, mis on poes või suures poes, ei ole mitte üks raas naturaalne. Kõik on tehislik. Praegu Euroopa inimeste tervis langebki sellise kiirusega just tehisliku toidu söömise tõttu. Veega on asi juba tõsisem. Inimkond läheb tupikusse toitumise ja joogirežiimi pärast. Maamunal eksisteerib peale inimese veel ~96 000 liiki elusolendeid, kuid ainult üks liik, inimene, joob igasugust jama vee asemel ja sööb kuumutatud toitu. Kõik teised elusolendid joovad AINULT vett.

 
 
 
Me võime jäädagi diskuteerima, et kas juua rohelist teed, musta teed, kohvi, kakaod.... Kas anda lastele teed? Kas see hoiab nad tervena? KES üldse ütles, et lastele tuleb anda teed??? Meie ise oleme nii otsustanud. See on traditsioon. Nagu ka see, et lugeda metroos, autos, söögi ajal. Ning isegi elu lõpuks ei saa inimene ikkagi aru, et mis ta siis tegi valesti.... Kui inimene jookseb vales kohas üle tee ja jääb auto alla, siis on ilmselge, mis ta tegi valesti. Me saame "filmi tagasi kerida" ja läbi mõelda. Kui me aga joome kihisevaid jooke ja arvame, et tegu on mineraalveega.... Siin ei pane teile keegi hindeid. Hinded paneb teile teie elu ise. See, milline te näete välja 5 või 10 aasta pärast, sõltub teist endist. Ah te tahate elada kaua ja tervena? Siis elage normaalselt. Püüdke hoiduda õnnetustest ja kujundage endale tervislik eluviis. See on väga tõsine informatsioon ja vastutus teie tervise eest lasub vaid teie õlgadel. Laste tervise eest on vastutavad lapsevanemad. Lisaks on teil nüüd veel topelt vastutus: te peate hakkama seda infot levitama! INFOT EI JAGATA KUNAGI NIISAMA! Seda antakse alati ühe mõttega - edasi andmiseks! Me peame olema justkui antennid. Iga inimene peaks info vastu võtma, mõistma, omandama, kasutama enda jaoks ja edasi andma.

Meie ümber sureb tihti inimesi. Kes ei jõudnud vett hakata jooma piisavalt, kellel miski muu.... Kiievis oli täiendharidust omandamas suurepärane arst Nikolajevskist, kellel oli juba 20 spetsialiseerumist. Temalt küsiti, kas joote vett? Ta vastas: "Ei veel, aga ma hakkan lähiajal." Kui me saatsime talle diplomi koju järgi, siis saime teada, et tal oli infarkt ja suri. Nii et vett ta ei jõudnudki juua, ainult planeeris. Kuid juua tuleb ainult vett!

Kolm esimest faktorit on 95% haiguste põhjustajateks.
 
4. Põhjuseks on organismis leiduvad seened, viirused, parasiidid, bakterid. Tahate või ei taha, aga nad ON, nad elavad. Neil on samasugune õigus elada nagu meilgi. Ära tappa me neid ka ei saa ega suuda. Pigem suudavad nad meid hävitada. Paraku ei ole see nende eesmärk. Nad tahavad meid ekspluateerida ja saada kõik oma eluks vajaliku meie arvelt. Kui mingid ümarussid tahaks meid maha tappa, siis käiks see nende käes imelihtsalt. Nad on võimelised meeletu kiirusega paljunema. Kuid neil ei ole vajadust uputada laeva, millel nad seilavad. Nad ujuvad rahulikult elumere lainetel.... Seega meie ülesanne on luua neile ebasoodsad tingimused.

5. Pärilikkus. Kui teie vanematel on diabeet, siis lõpetage süsivesikute (eriti valge suhkru) tarvitamine kohe praegu. Kui sugulane suri südame isheemiasse, siis alustage südame-veresoonkonnaga tegelemist. Õun ei veere õunapuust väga kaugele. Lapsed dubleerivad oma vanemate haigusi. Vaadake, mida põevad teie vanemad ja kui te ei taha, et seda põeks teie lapsed, siis muutke oma elus midagi kardinaalselt.

6. Traumad. Püüdke likvideerida need tulemused, mis teil võivad tekkida. Need on selgroo, vaagna, kolju jt. eluliselt tähtsate organite traumad. Teie väikese varba traumaga ei kaasne õnneks muud, kui valu. Kolju trauma aga võib viia tulevikus nägemise kaotuseni. Näiteks kukkus laps kahe aasta vanusena peaga vastu radikat. Lesis veidi rahulikult ja kõik möödus justkui õnnelikult. Tavaliselt ei kaasne sellisel puhul ju mingit ravi. Kahekümne aasta pärast aga valutab tal pea ja neuropatoloog küsib : "Kas teil oli pea traumat?" Vastus on - jah. See kunagine kukkumine põhjustab valusid hiljem, sest trauma tagajärjel tekkinud muutused jäid kõrvaldamata. Tihti tulevad arsti juurde inimesed, kes on lapsepõlves kukkunud peaga millegi vastu ja neil on lihtsalt "kolp lopergune". Aga peavalusid tekitabki just see, et on luud tagasi paigaldamata.
 
 
Kui koljuluud tagasi oma kohale asetada, siis kaovad ka valud. Õppige vaatlema organismi süsteemselt. Kui inimesel on kõõrdsilmsus, siis see ei puuduta üldse silmi. 95% juhtudest on tegu koljuluude nihkega. Kahjuks ei taha seda "näha" okulistid ja teised tavaarstid. Kuid on olemas arste, kes 3-4 seansiga ravivad kõõrdsilmsuse välja. Aga ka selliseid arste on, kes opereerivad sama asja jaoks patsienti 6 - 7 korda.......
 
7. Liikumise puudus. Väheliikuv eluviis viib lümfi seiskumiseni, organismi reostumiseni. See omakorda viib rivist välja organid.

8. Bioenergeetika. Meie ajaks on teaduslikult tõestatud, et bioväljad eksisteerivad. Varem nimetati seda kaetamiseks, kuid nüüd energeetiliseks rikkeks või tormiks. Oluline ei ole see, kuidas seda nimetada, vaid see, et inimese bioväli reaalselt eksisteerib.

9. Ökoloogia. See on tõsine probleem. Teil tuleb õppida end kaitsma: tuleb regulaarselt läbi viia "suurpuhatusi". Meie ümber on palju sellist, millest tuleb ka lihtsalt hoiduda. Näiteks ei tasuks pesta nõusid "Fairyga", mis eemaldub nõudelt alles 35.loputamise järgselt. Järelikult lahustab "Fairy" teie sisikonda nagu ka muu keemia. Kui te arvate, et joogivett, mis on kloreeritud, tuleks läbi keeta ja muuta ta ohutumaks, siis te eksite. Keetmine kloori ei eemalda, vaid muudab ta veel kahjulikumaks. Palju ohtlikumaks! Kui inimene joob seda kloori, siis ta mürgitab oma organismi. See ei ole enam lihtsalt vesi, vaid ökoloogiliselt väga halb vesi. Tänapäeval vett veel osoneeritakse. See on veel 10x ohtlikum, kui kloreerimine....

10. Medikamendid. ÜRO andmetel üle 70% diagnoose pannakse valesti. USA-s iga 4.haiglavoodi on hõivatud haige poolt, kes on haige tänu "ravimisele". Parim näide: kui Iisraelis arstid streikisid 10 päeva, siis kogu maa suremus langes. Ja see ei ole mitte ainulaadne juhtum!!! Krooniliselt haigete inimeste ravimeid ei saa täitsa ära jätta, kuid annuseid vähendada saab.

11. Kahjulikud harjumused. Need ei ole mitte ainult suitsetamine, alkoholism, narkootikumid, vaid ka näiteks kõhuli magamine. Kõhuli magada on surmavalt kahjulik! 40% inimestest sureb une pealt. Ka külili ei ole soovitav magada. Tavaliselt on padi kõrgem ja kael nurga all. Kõhuli magades on pea 40` nurga all kuklasse + veel keeratud 90` külje peale. Seega häirub täielikult pea verevarustus. Kui inimene on noor ja terve, siis annab keha unepealt märku, et hingamiskeskus kipub blokeeruma, ja ta muudab asendit. Kui aga vanem inimene magab nii ja veel unerohu all sügavalt, või joobnud, siis ta lihtsalt surebki une pealt vaikselt ära. Millegipärast on levinud arvamus, et surra unepealt tasa ära on tore..... Aga oleks võinud ju veel rahus edasi elada!

Magama peab selili. Sellepärast on sellel kehaosal isegi selline nimi: SPI NA. (Tõlk. Tegu on venekeelse sõnaga - SELG. Kui tõlkida see eesti keelde, siis kõlaks MAGA PEAL!!! Miks ei ole meil sellist nimetust? Miks meil on SELG ? :)) Isegi nimi ütleb, milleks see kehaosa meile määratud on. Tervelt 1/3 elust me peame veetma magades ja selleks on meile ette nähtud kindel asend - selili. Jaapanlased magavad ainult selili ja kukla all on neil puidust rullike.

Mingeid patju neil ei ole. Keskmine eluiga on seal maal 90 aastat. See on maa, mis elas üle tuumasõja ja selle tagajärjed. See on maa, kus peaaegu puudub rohelus. See on maa, kus tehakse pea 24 tundi tööd ööpäevas. Maa, kus pole üldse ruumi. 80.miljonit inimest elavad maa-alal, mis on võrdne Donetski oblastiga. Ukraina on hiigelsuur ja seal on vaid 50 miljonit inimest. Kümneid kordi suuremal maa-alal, kui Jaapan. Nemad seal kitsikuses elavad 90 aastaseks, aga meie siin vaid 50 - 60..... Neil on seal isegi AIDS`i juhtumid vaid üksikud. Ukrainas oli aastal 2003. aastal 1,5 miljonit AIDS`i haiget. Kui räägitakse, et juuksuris, maniküüris või habemeajamisega võib saada AIDS`i, siis need on vaid üksikud juhtumid. Kust siis ikkagi tekkis 1,5 miljonit AIDS`i haiget???

12. Aeg. Vananeme - kaotame vett ja energiat.

 
Artikli koostaja: Anna Kerka
 
Категория: Huvitav info | Добавил: Katja_ (09.07.2011)
Просмотров: 1381 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Otsi
Sõbrad
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz