Ilu, tervis ja heaolu

Menüü
!
Kategooriad
Huvitav info [7]
Statistika

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Logi vorm
Главная » Статьи » Huvitav info » Huvitav info

Rikkuse valem
Raha me otsime ükskõik kust, aga mitte oma isiklikus alalteadvusest. Nagu järeldub, et meie heaolu ei olene sellest, kui palju ja kui sihikindlalt me tööd teeme. Kas te olete rikad või vaesed, kõik oleneb sellest, kuidas töötab teie alateadvus. Veel enam, teie alateadvus võib „teid häälestada" materiaalsele küllusele, ja sellele, et teist sai „raha magnet"
Viimase 10 aasta kõike kaasaegsem programm materialseks rikkastumiseks on „rikkuse valem", mis loob läbi teie alateadvuse uue materiaalse reaalsuse.

Aeg, dialektilise materialismi vaatevinklist – on liikuva mateeria objektiivselt eksisteeriv vorm. Inimese elus, raha ei ole midagi muud, kui üks liikuva mateeria eksistensi vorm. Raha – see on „liikumapanev jõud" kaubanduses, toodetes ja teeninduses. Peame meeles, et inimene töötab selleks, et raha eest muuta mateeriat. Et ehitada maja, te võite selleks kulutada oma aega, aga ka te võite maksta raha, ja see maja ehitatakse teile.

Teate milles on printsipiaalne erinevus rikkaste ja vaeste vahel? Rikkas ostab võõrast aega, vaene müüb oma aega. Moodustub side: aeg (mateeria) – raha. Klassikaline rikka inimese valem „aeg – raha" , ei ole täiuslik, sest puudub veel üks tsükkel. Valemi reaalne vaade on:
AEG-RAHA-AEG
Teenides raha, me faktiliselt vahetame mingit ajutist oma elu tsüklit raha peale, kui kaupade ja teenuste hinnamõõtu. Sellega tsükkel ei lõpe, sest raha eest me omandame kaupa ja teenuseid, mida on tootnud teised inimesed. See tähendab, et me selle raha eest ostame aega, mida teised on kulutanud teenustele ja toodete valmistamisele. Sel kujul tsükkel lõppeb.
(1) AEG (kulutatud) – (2) RAHA (saadud) – (3) (AEG) (hankitud, omandatud)

 
 
Side põhjus – tagajärg ühineb: ühineb minevik (kulutatud aeg), olevik (saadut raha) ja tulevik (omandatud aeg). Esimeses faasis te kulutate oma aega, kolmandas – ostate raha eest teiste aega. Teie effektiivsus selles valemis on määratlev kulutatud ja omandatud aegade vahekorraga. Kui te oma kulutatud 1 tunni eest saate osta 50 tundi teiste aega, siis teie effektiivsuse näit on 50. Mida suurem on see vahekord – seda effektiivsem te olete. Oletame, et te otsustasite ise ehitada endale eramu. Seda saab ehitada, kulutades oma jõudu ja oskusi, näiteks 3 aastaga. Kuid ikkagi te oma töös olete võrdlemisi effektiivne, ja teie tegevusala lubab poole aastaga koguda vajaliku koguse vahendeid, selleks et osta valmis maja, või ehitada eri projekti järgi, siis teie võit ajas on kuuekordne (effektiivsus 6-kordne).

Soov olla rikkas ja igakülgselt kindlustatud – see on siht saavutama maksimaalselt kõrget oma ajaühiku koeffitsenti, selleks et vahetada oma ajaühikud, raha abil, teiste ajaga. Selles vahekorras igaüks tahab olla kasumis. Miks peale edukaid inimesi, keda loetakse keskklassiks, on inimeste kategooria, keda loetakse väga rikkasteks?
 
Artikli koostaja: Anna Kerka
Категория: Huvitav info | Добавил: Katja_ (02.04.2011)
Просмотров: 10311 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Otsi
Sõbrad
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz