Ilu, tervis ja heaolu

Menüü
!
Kategooriad
Naistele [3]
Statistika

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Logi vorm
Главная » Статьи » Naistele » Naistele

Teie Terved ja Ilusad Juuksed
ŠAMPOON NORMAALSETELE JUUSTELE

Šampooni normaalsetele juustele SanoTint sisaldab oma koostises hädavajalikke komponente, selleks et efektiivselt juuste ja peanaha eest hoolitseda, seejuures negatiivseid reaktsioone põhjustamata. Juuste efektiivseks hoolduseks, nende toetamiseks ja tugevdamiseks on šampoonile lisatud hirsi-, põldosja, teelehe, kassinaeri, altee, lambaläätse ekstrakte.

Hirsiekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (A1, B1, B5, PP, pantoteenhape), mineraalide (P, Mg, F, Mn, Si), poolest,millel on võtmeosa naha ja juuksesibula normaalsete ainevahetusprotsesside toetamisel. Toetab sidekoe ja veresoonte seinte metabolismi, on antimikroobse efektiga, parandab naha ja juuste seisundit, eemaldab naha kuivuse, säilitab niiskust, taastab kahjustunud struktuuri, takistab juuste väljalangemist. Šampooni koostisse kuuluv ränihape kindlustab juuste restruktueerimisprotsessi, juuste tugevnemise.

Põldosi — rikas ränihappe, vitamiin C, õlide, mineraalide (К, Са, Mg, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se jt.) poolest. On desinfitseerivate, kootavate ja põletikuvastaste omadustega. Reguleerib rasunäärmete funktsioone.

Teeleht — eemaldab peanahal põletikud.

Altee — põletikuvastase toimega.

Metskassinaeris — toimib peanahale rahustavalt, kõrvaldab ärrituse ja põletikud, tagab loomuliku kaitse.

Lambalääts — põletikuvastase toimega, kasutatakse laialt rahvameditsiinis juuste väljalangemise ennetamiseks ja nende kasvu parandamiseks.

Šampoon normaalsetele juustele – see on kvaliteetne šampoon, mis vastab kaasaja nõuetele.Sisaldab kõiki hädavajalikke ingrediente, mis võimaldavad juukseid ning peanahka efektiivselt ja säästvalt puhastada mustusest, efektiivselt hooldada, säilitada juuste ja naha struktuuri normaalses seisundis, tagada kaitse, niisutus ja konditsioneeriv efekt. Šampooni regulaarne kasutamine võimaldab juustel muutuda tugevateks, terveteks, omandada elusat läiget ning neisse kergesti soengut teha.

Šampooni võib kasutada normaalsete juuste, tundliku peanaha, juustega kaetud peanaha sügeluse, seborröa, psoriaasi, neurodermiidi korral.

Koostis: hirsi, põldosja, teelehe, kassinaeri, altee, lambaläätse ekstraktid, koko-glükosiid, sidrunhape, kokamiidopropüül betaiin, bensüülsalitsülaat, kumariin, vesi, naatriumlaureetsulfaat, polükvaternium-7, naatriumkloriid, glütseriin, polükvaternium-22, glütserüül oleaat, parfüüm, fenoksüetanool, Caprylyl glycol, guaara hüdroksüpropüül triammonium kloriid, propüleenglükool.
 
 
ŠAMPOON KAHJUSTATUD JUUSTELE

Meie juuksed sõltuvad pidevalt ümbritseva keskkonna agressiivsetele mõjudele (UV-kiired, saastunud veemahutid, õhk jms.). Lisaks koormame neid ise – sagedased valgendamised, värvimine keemiliste värvidega, keemilised lokid, ülekuivamine jne. Kõik see põhjustab juuste struktuuri häireid, nende haprust, katkemist, hõrenemist, ebatervet ja ebameeldivat väljanägemist. Selliseid juukseid nimetatakse „kahjustunuteks“, „väsinuteks“, ning need nõuavad erilist hoolt.

SanoTint šampoon kahjustunud juustele sisaldab selliste juuste hoolduseks kõiki hädavajalikke komponente — hirsi-, passifloora (marakuia), kummeli, raudrohu, kitsalehelise pärna, käokulla ekstraktidega.

Hirsiekstrakt — rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР,
pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest.
Hirsiekstrakt — parandab naha ja juuste seisundit, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustunud struktuuri, pidurdab juuste väljalangemist. Erilist tähtsust juustele omab ränihape, mis soodustab nende tugevnemist. Passiflora ekstrakt (marakuia) — sisaldab aminohappeid, suures koguses vitamiine ja mineraale, millel on peanahale konditsioneeriv toime. Niisutab, pehmendab, rahustab nahka, eemaldab põletiku. Kummel — on puhastava, pehmendava ja ärritunud peanahale rahustava toimega, omab põletikuvastast ning antibakteriaalset efekti. Kõrvaldab kuivust ja kestendust, puhastab nahapoore ning tugevdab nahakude. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust.

Ravimtaimede ekstraktid (käokulla, raudrohu, pärna) — on seenhaiguste, põletiku-, allergiavastase, rahustava, kootava ja antiseptilise toimega, parandavad vereringet, ahendavad ning puhastavad poore, vähendades rasueritust, eemaldades sügeluse ja kõõma, normaliseerides rasva balanssi, tugevdades juukseid.

Šampoon kahjustunud juustele puhastab nahka ja juukseid säästvalt mustusest ning taastab efektiivselt nende struktuuri, tagades kindla kaitse, niisutava ja konditsioneeriva efekti. Šampooni regulaarne kasutamine võimaldab 2-3 nädala jooksul taastada juuste tervist ning lisada neile hoolitsetud väljanägemist.

Šampooni soovitatakse kasutada juuksestruktuuri häirete (keemilised lokid, sage juuste valgendamine, ammoniaaki sisaldavad juuksevärvid, „tangilokid“ jms.), juuste katkemise, seborröa, psoriaasi, neurodermiidi korral.

Koostis: hirsi, passifloora (marakuia), kummeli, raudrohu, pärna, käokulla ekstraktid, sidrunhape, kokamiidopropüül betaiin, koko glükosiid, sorbiinhape, kokamfoatsetaat naatrium, naatrium laureet sulfaat, naatriumkloriid, glütseriin, polükvaternium-7, parfüüm, glütserüüloleaat, fenoksüetanool, kaprilüülglükool, guaar hüdroksüpropüül trimoonium kloriid, propüleenglükool.
 
ŠAMPOON KUIVADELE JUUSTELE

Juuste kuivus on tingitud mitmetest põhjustest:
Esiteks, peanaha rasunäärmete funksioonide puudulikkus (esmane, looduslik kuivus). .

Teiseks, väliskeskkonna ebasoodsate faktorite toime (päike, soolane vesi), samuti keemilised juuksevärvid, lokid, fööniga kuivatamine jms. See teine põhjus on juustele nn. „hangitud“ kuivus, mis võib tekkida ka loomulikult rasustele juustele.

SanoTint šampoon kuivadele juustele sisaldab kõiki kuivadele juustele hädavajalikke komponente nii esmase kui teisese juuste kuivuse korral, nende varustamiseks niiskuse ja toiteelementidega. Juuste kvaliteedi paranemine saavutatakse taimsete hirsi-, takjajuure, lavendli, võilille, teelehe, metsmooni, artišoki, roosi ekstraktide abil.

Hirsiekstrakt — rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР,
pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest. Hirsiekstrakt parandab naha ja juuste struktuuri, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustunud struktuuri, takistab juuste väljalangemist.

Eriline tähtsus nahale ja juustele on ränihappel, mis soodustab nende tugevnemist.

Teeleht — kõrvaldab peanaha põletikud. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust. Artišok — puhastab ja tervendab nahka. Takjas — on põletiku- ja seenhaiguste vastaste omadustega, allergiavastase toimega, kõrvaldab sügeluse ja kõõma. Võilill — sisaldab vitamiine А ja К, normaliseerib rakufunktsioone, vedelikubalanssi, on põletikuvastase toimega. Metsmoon — on nahale rahustava toimega. Lavendel — põletikuvastase ja antiseptilise toimega. Roos — pehmendavate ja kootavate omadustega, on põletikuvastane, konditsioneeriv ja allergiavastane.

Šampoon kuivadele juustele puhastab nahka säästvalt mustusest, parandab juuste kvaliteeti, kõrvaldades kuivuse, lisades juustele elusat läiget ja kohevust. Juuksed muutuvad tihedamaks, ei lõhene, näevad välja hoolitsetud. Šampooni regulaarne kasutamine võimaldab juba 2-3 nädala pärast juuste seisundit parandada.

Šampooni soovitatakse kasutada kuivade, katkenud ja õhukeste juuste, juuste väljalangemise, lõhenenud, kahjustunud struktuuriga juuste, kuiva peanaha, seborröa, psoriaasi, neurodermiidi korral.

Koostis: hirsi-, takjajuure, lavendli, võilille, teelehe, metsmooni, artišoki, roosi ekstraktid, vesi, laureet sulfaat naatrium, kokamiidopropüül betaiin, koko-glükosiid, kokamiid mea, sidrun-, sorbiinhape, polükvaternium-7, glütseriin, naatrium laureet sulfaat, laramiid mipa, stearaat glükool, laureet 10, naatriumkloriid, glükool distearaat, glütserüül stearaat, parfüüm, fenoksüetanool, kaprilüülglükool, guaar hüdroksüpropüül trimoonium kloriid, propüleenglükool, butüülfenool, metüülpropionaal.
 
ŠAMPOON RASUSTELE JUUSTELE

SanoTint šampoon rasustele juustele hirsi, põldosja, naistepuna, hobukastani, kummeli, hamamelise, aedsalati, teelehe, krootoni ekstraktidega aitab lahendada juuste kiire võidumise ja määrdumise probleemi, normaliseerides rasunäärmete poolt naharasva tootmist.

Hirsiekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (A, B1, B5, PP, pantoteenhape), mineraalide (P, Mg, F, Mn, Si) poolest, millel on võtmeosa naha ja juuksesibula ainevahetusprotsesside normaliseerimisel. Parandab naha ja juuste seisundit, kõrvaldades kuivuse, säilitades niiskust, taastab kahjustunud struktuuri, pidurdab juuste väljalangemist. Eriline tähtsus nahale on ränihappel, mis taastab juuste struktuuri, samas juukseid tugevdades. Nende kahe tähtsa komponendi ühendamine võimaldab tunduvalt parandada naha ja juuste seisundit, kõrvaldada kuivuse, taastada nahka, säilitades selle niiskusesisaldust, ennetades juuste väljalangemist.

Šampooni koostisse kuuluv ränihape tagab restruktueerimisprotsessi, tugevdades juukseid.

Põldosi — rikas ränihappe, vitamiin C, õlide, mineraalide (К, Са, Mg, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se jt.) poolest. On desinfitseerivate, kootavate ja põletikuvastaste omadustega. Reguleerib rasunäärmete funktsioone. Krooton — ( Croton lechleri Muell) taime puhas mahl, mida peruu indiaanlased kutsusid „draakoni vereks“. Sellel on tugevalt antibakteriaalsed, antimikroobsed, viiruse-, seentevastased ja verejooksu peatavad omadused, samuti selgelt väljendunud stressivastane ning toniseeriv toime. Aedsalat — sisaldab proteiine, mineraalsooli, karotiini, rutiini, B-grupi vitamiine. Pidurdab juuste väljalangemist. Teeleht — eemaldab peanahal põletiku. Naistepuna ja hamamelis (nõiapuu) — avaldavad toniseerivat, kootavat, parandavat ja antiseptilist toimet. Parandavad vereringet ja naha rakusisest ainevahetust. Kontrollivad rasunäärmete aktiivsust. Sulgevad poore, vähendades seega rasueritust. Hobukastan — parandab mikrotsirkulatsiooni, tugevdab naha kapillaaride seinu, soodustab imendumist. Kummel — sisaldab asuleeni ja bisabolooli. Puhastava, pehmendava, rahustava mõju, põletikuvastase ja antibakteriaalse efektiga. Kõrvaldab naha kuivuse ja sügeluse, puhastab poore ning tugevdab nahakudesid. Kontrollib rasunäärmete tegevust.

Šampoon rasustele juustele on kaasaegne kosmeetiline vahend, mis võimaldab peanahka ja juukseid pehmelt mustusest vabastada ning efektiivselt taastada naharasva moodustumisprotsessi. Šampooni regulaarne kasutamine võimaldab tunduvalt parandada peanaha seisundit, seejuures säilib soeng pikemat aega hoolitsetud ja köitev.

Šampooni soovitatakse kasutada juuste kiire võidumise, rasuse naha rasvaste juuste, rasuse seborröa, juuste väljalangemise korral.

Koostis: hirsi, põldosja, naistepuna, hobukastani, kummeli, hamamelise, aedsalati, teelehe, krootoni ekstraktid, kokamiidopropüül betaiin, koko-glükosiid, piimhape, sorbiinhape, vesi, naatriumlaureet sulfaat, naatriumkloriid, polükvaternium-7, karboksümetüültsüsteinaat, lüsiin triasolidiin karboksülaat, glütserüüloleaat, naatsium usnaat, parfüüm, fenoksüetanool, Caprylyl glycol, bensüülbensoaat.
 
ŠAMPOON VÄRVITUD JUUSTELE

Nagu me juba teame, toimub juuste värvimise ajal, olgugi need ka kõige säästvamad keemilised värvid, juuste soomuste (kutiikula) kihistumine ning sinna värvaine tungimine. Juuksed omandavad seejuures poorse struktuuri ja krobelise pealispinna ning juuste esialgse sileduse tagasisaamiseks on hädavajalik spetsiaalsete vahendite – palsamite, maskide jms. kasutamine. Tavaliste šampoonide kasutamisel selliste juuste puhul toimub edasine juuste lõhenemine ning nendelt värvaine väljapesemine, mille tõttu muutub nende värv.

Šampoon SanoTint värvitud juustele hirsi, bambuse ekstraktide, E-vitamiiniga on loodud spetsiaalselt värvitud ja pleekinud juuste säästvaks pesemiseks, nende struktuuri parandamiseks ning värvi püsimise toetamiseks.

Bambuse ekstrakt bambusevarte säsist sisaldab juukseid tugevdavat ränihapet. Tänu ränile kaitseb bambus ja silub juuste soomustega kaetud osa, küllastab juukseid niiskusega, toidab ja taastab õhukeste, kahjustunud ja lõhenenud juuste struktuuri, hoiab neid ümbritseva keskkonna ja kosmeetiliste vahendite agressiivse toime eest. Omab kootavat toimet, aeglustab hallide juuste teket, elustab juukseid, muudab need säravateks ja kuulekateks.

Hirsi ekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР, pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest. Eriline tähtsus juustele on ränihappel, mis soodustab nende tugevnemist.

Vitamiin E (tokoferüül atsetaat, tokoferool) avaldab niisutavat toimet, kaitseb juuksevärvi, juukseid ning peanahka UV-kiirte eest, toimides koos UV-filtritega, takistab rasuste juuste rakumembraanide liigset hapendumist, säilitades seeläbi juuste leelisuse, kaitseb DNA molekule vabade radikaalide ründe eest, soodustab haavakeste paranemist ning põletike eemaldamist, kaitseb juukseid enneaegse halliksminemise eest. Tulemus: peanahk ja juuksed muutuvad vastupidavateks väliskeskkonna negatiivsete faktorite suhtes, juuksed säilitavad kauaks loomuliku läike ja kohevuse.

Šampoon SanoTint värvitud ja pleekinud juustele ei pese juustelt värvi maha, vaid vastupidi, taastab värvimisest kahjustatud ja pleekinud juuste struktuuri, kaitseb juukseid, toetades värvi püsimist ning värskendades juukseid peale igat pesu. Šampoon stimuleerib peanaha vereringet, tõstab juuste elastsust, lisab neile läiget ja kohevust, meeldivat vaarikalõhna.

Šampooni soovitatakse kasutada värvitud ja pleekinud, kahjustunud struktuuriga juuste, kuiva peanaha, seborröa, psoriaasi, neurodermiidi korral.

Koostis: hirsi, bambuse ekstraktid, tokoferüül atsetaat, kokamiid dea, kokamidopropüülbetaiin, koko-glükosiid, sorbiinhape, guaar hüdroksüpropüül trimooniumkloriid, kaprilüülglükool, hüdroksüpropüül guaar, stireen/akrülaat kopolümeer, hüdroksüpropüül trimooniumkloriid, vesi, laureet sulfaat naatrium, naatriumkloriid, parfüüm, glütserüüloleaat, propüleenglükool, fenoksüetanool.
 
KÕÕMAVASTANE ŠAMPOON

Spetsialistide, kes uurisid võimalusi kõõmavastaste kosmeetiliste vormide loomiseks, viimaste töötluste tulemusena, töötati välja šampoon piroktoonolamiini baasil, mis eemaldab efektiivselt kõõma ja takistab selle teket.

Uue SanoTint kõõmavastase šampooni loomisel õnnestus aktiivseid ingrediente optimaalselt ühitada – pindaktiivseid, niisutavaid, konditsioneerivaid, toitvaid, kaitsvaid jt. mitte vähem tähtsaid komponente, mis määravad antud vahendi kvaliteedi.

Nii nagu juba ülal öeldud, on šampoonis peamiseks aktiivseks kõõmavastaseks ingrediendiks piroktoonolamiin, mis ilmutab kõrget aktiivsust kõõma teket põhjustava seene Pityrosporum ovale suhtes. Lisaks seentevastasele efektile avaldab bakteritsiidset toimet ning takistab mikroobse floora kahjustumist, hävitades kahjulikke mikroorganisme, seejuures normaalset naha floorat säilitades. Vähendab naha kestendust, kupeerib sügelust ja peanaha ärritust.

Šampooni toimeefekti tugevdamiseks on selle koostisesse lülitatud spetsiaalne kõõmavastane kompleks ravimtaimede baasil, mis on antiseptilise ja põletikuvastase toimega – hirsi-, mustika, sarapuu, tammekoore, hamamelise (nõiapuu), kreeka pähkli, rataania, tedremarana ekstraktid.

Hirsiekstrakt — rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР, pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest. Eriline tähtsus nahale ja juustele on ränihappel, mis soodustab nende tugevnemist. Hirsiekstrakt toetab sidekoe ja veresoonte seinte metabolismi, on antimikroobse efektiga, parandab naha ja juuste seisundit, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustunud struktuuri, säilitab niiskust, takistab juuste väljalangemist.

Mustikas — ekstrakt sisaldab mikroelemente (Мn, Fe, Cr, Ni, Si), vitamiine С, B1, B2, karotiini, parkaineid, pektiine, suhkrut (glükoos, fruktoos, sahharoos), orgaanilisi happeid (sidrun-, õun-, hiniin-, merevaik-, piimhapet), eeterlikku õli. On mikroobidevastane, rahustava toimega.

Tammekoor — sisaldab vähemalt 8% parkaineid (näiteks kahhetiin), valke, tärklist,
pektiine, levuliini. Tammekoore leotise fütokontsentraadid on kootavate ja antiseptiliste omadustega.

Hamamelis — parandab mikrotsirkulatsiooni,on nahale kootava, toniseeriva, rahustava toimega.
Soodustab nahapooride ahenemist, vähendabrasunäärmete sekretsiooni.

Rataania (krameeria) — sisaldab flavonoide, tanniine, samuti teisi pürokatehhiinide gruppi
kuuluvaid parkaineid. On põletikuvastase, kootava, päikesekaitse, pehmendava ja rahustava toimega tundlikule nahale, eemaldab sügeluse ja punetuse.

Tedremaran — hinnaline ravimtaim. Juurestik sisaldab parkaineid ja vaike, tärklist, glükosiide, eeterlike õlide jälgi, orgaanilisi happeid, sh. ellaag- ja hiniinhapet. Ekstrakt on kootava, bakteritsiidse toimega.

Pähklipuu (sarapik) — lehtedes on eeterlikku õli, flavonoide, parkaineid, glükosiide, mis on põletikuvastase toimega. Kuivatab nahapoore, reguleerib rasueritust.

Kõõmavastane šampoon vastab kõigile kaasaja ravi-kosmeetilistele vahenditele esitatud nõuetele ning sisaldab kõiki hädavajalikke ingrediente, millised võimaldavad nahka mustusest säästvalt puhastada, kõõma efektiivselt eemaldada, kahjustunud juukse- ja nahastruktuuri taastada, kindlustada kaitsev, niisutav ja konditsioneeriv efekt. Šampooni regulaarne kasutamine parandab tõeliselt naha ja juuste seisundit. Kõõm kaob, juuksed muutuvad terveteks, omandavad elusa läike ning on kergesti soengusse seatavad.

Šampooni soovitatakse kasutada kõõma, peanaha juustega kaetud osa sügeluse, kuiva seborröa, psoriaasi, neurodermiidi korral.

Koostis: hirsi-, mustika, sarapuu, tamme, hamamelise, kreeka pähkli, rataania, tedremarani ekstraktid, piroktoonolamiin, kokamiidopropüülbetaiin, koko glükosiid, sorbiin-, sidrunhape, linalool, limoneen, vesi, naatrium laureet sulfaat, polükvaternium-7, naatriumkloriid, glütserüül oleaat, kokamfoatsetaat, fenoksüetanool, kaprilüülglükool, parfüüm, guaar hüdroksüpropüül trimoonium kloriid, stireen/akrülaat kopolümeer, propüleenglükool, bensüülsalitsülaat, kumariin.
 
ŠAMPOON JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTU

Migliorin šampoon juuste väljalangemise vastu hirsi, marakuia, kummeli-, raudrohu-, pärna-, käokulla, naistepuna ekstraktide, keratiini, pantenooli, F-vitamiini, siidiproteiini, mineraalidega (vask, tsink, raud) on ette nähtud nõrkade, lõhenevate ja väljalangevate juuste regulaarseks hoolduseks, juuksejuurte tugevdamiseks.

Hirsi ekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР, pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest. Eriline tähtsus juustele on ränihappel, mis soodustab nende tugevnemist. Hirsiekstrakt parandab naha ja juuste seisundit, eemaldab nende kuivuse, taastab kahjustunud juuste struktuuri, pidurdab juuste väljalangemist

Passiflora ekstrakt (marakuia) on rikas flavonoidide ja glükosiidide poolest, sisaldab aminohappeid, vitamiine ja mineraale. Niisutab, pehmendab, rahusstab, kõrvaldab põletiku, on konditsioneeriva efektiga.

Kummel — pehmendab, rahustab nahka, on põletikuvastase ja antibakteriaalse efektiga. Eemaldab kuivuse ja kestenduse, puhastab poore ning tugevdab nahakude, kontrollib rasunäärmete aktiivsust.

Naistepuna, käokulla, raudrohu, kummeli, pärna ekstraktid – on seenhaiguste, põletiku-, allergiavastase, rahustava, kootava, antiseptilise toimega, tugevdavad vereringet, ahendavad ja puhastavad poore, vähendades rasueritust, eemaldavad sügeluse, normaliseerivad rasvade balanssi, tugevdavad juukseid.

Peanahale ja juustele on kaitsva toimega hüdrolüseeritud siidiproteiin ning hüdrolüseeritud keratiin.Pehmendavad pesemisvahendite (PAA) toimet, kattes juuste pinda valgukapsliga, soodustades nende struktuuri taastumist ja säilitades hüdrobalanssi. Lisavad juustele tugevust ja paindlikkust, stimuleerivad naharakkude taastumist.

Linoleen- ja linoolhape (vitamiin F) — asendamatud, polüküllastamata rasvhapped Omega-6 perekonnast, mis tagavad naha ja juuste tervise. Mikroelementide kompleks: raud, tsink, magneesium on väga tähtsad juuksesibula toitmiseks ning uute juuste kasvuks.

Juukseid tugevdav Migliorin šampoon puhastab juukseid pehmelt, sealjuures kasulikke aineid maha pesemata. Ravimtaimede ekstraktid mõjuvad soodsalt peanahale, tugevdades vereringet, tänu millele toimub juuksejuurte toitmine neile vajalike mineraalidega. Šampoon lisab juustele elastsust, kohevust, läiget, elujõudu, jätab peanahale heaolutunde. Juba 2-3 nädala pärast kasutamise alustamisest väheneb juuste väljalangemine, stimuleeritakse uute juuste kasvu.
Šampooni soovitatakse kasutada juuste väljalangemise, nõrkade ja habraste juuste, liiga kuiva peanaha, seborröa, psoriaasi, neurodermiidi korral.

Koostis: hirsi, marakuia, käokulla, pärna, naistepuna, kummeli, raudrohu ekstraktid, piimhape, pantenool, linoleen/linoolhape, hüdrolüseeritud keratiin, hüdrolüseeritud siid, kokamidopropüülbetaiin, kokamiid dea, saharomütseedid; magneesiumi, raua, tsingi, vase, räni fermendid, fenoksüetanool, sorbiinhape, kaprilüülglükool, vesi, laureet sulfaat naatrium, tallouamfopolükarboksüülglütsinaat, naatriumkloriid, metüülsalitsülaat, polükvaternium-22, propüleenglükool, CI 47005, CI 10020.
 
BALSAM IGALE JUUKSETÜÜBILE

Kaasaegne, pehme ning samas efektiivne SanoTint Palsam igale juuksetüübile hirsiekstrakti, provitamiiniga B5 (kaltsium pantotenaat), biotiini ja hüdrolüseeritud nisuproteiiniga taastab kiiresti juuste struktuuri ning kergendab nende hooldust.

Palsami aluseks on hirsiekstrakt. Rikas aminohapete, vitamiinide (А,В1, В5, РР, pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest, millel on võtmeosa naha ja juuksesibula normaalsete ainevahetusprotsesside toetamisel. Ränihape tagab juuste restruktueerimisprotsessi ning tugevdab juukseid. Hirsiekstrakt parandab efektiivselt naha ja juuste seisundit, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustunud struktuuri, säilitab niiskuse, takistab juuste väljalangemist.

Provitamiin В5 (kaltsium pantotenaat) ja biotiin reguleerivad ainevahetust nahas, olles põletikuvastase toimega ja soodustades naha- ning juuste defektide eemaldamist, parandab vereringet, tagab juuste niisutuse, parandab nende kvaliteeti. Biotiin, lisaks seborröavastasele toimele, kõrvaldab naha kuivuse, kestenduse, tugevdab juukseid ja pidurdab nende väljalangemist.

Hüdrolüseeritud siidiproteiin avaldab juustele kaitsvat ja taastavat toimet, niisutab juukseid ning peanahka, kaitseb ja stimuleerib nende taastumisprotsessi. Palsami aktiivseks komponendiks on sidrunhape. Soodustab kärbunud epiteeli eraldumist, on hügroskoopne, suurendades naha elastsust. Sidrunhape niisutab nahka ning on palsami pH regulaatoriks.

Regulaarne palsami kasutamine tagab efektiivse juuksehoolduse ja kaitse ümbritseva keskkonna ebasoodsate faktorite vastu, vähendab ökoloogilist pinget, samuti garanteerib juuksestruktuuri taastamise. Juuksed saavad terve väljanägemise, on hoolitsetud, kergesti kammitavad ja soengusse sätitavad.

Kasutamisjuhend: peale pea pesemist šampooniga kanda õhuke kiht palsamit käterätiku abil kuivatatud või kergelt niisketele juustele. Jaotada hoolikalt juustele kogu nende pikkuses juurtest kuni juukseotsteni. Mitte pesta!

Koostis: hirsiekstrakt, hüdrolüseeritud nisuproteiin, sorbiinhape, kaltsium pantotenaat, biotiin, vesi, isopropüülstearaat, tsetearüülalkohol, laurüül dimonium hüdroksüpropüül, tsetrimooniumkloriid, parfüüm, sidrunhape, fenoksüetanool, alfa-metüül ionoon, kaprilüülglükool.
 
MASK IGALE JUUKSETÜÜBILE

Juustehooldusprogrammides soovitatakse reeglina palsamit ja spetsiaalseid šampoone. Siiski tugevalt kahjustatud juuste (UV-kiired, sagedane valgendamine ja värvimine, termiline ja keemiline toime jne.) puhul on see ebapiisav. Selleks on vaja täiendavalt kasutada tervendav-taastavaid juuksemaske. Sellised maskid taastavad aja jooksul juuste struktuuri, kaitsevad agressiivse valgendava, keemiliste vahendite ja UV-kiirte toime eest. Pideva juuksemaskide kasutamise korral näevad juuksed alati välja terved ja hoolitsetud.

Siidja maski SanoTint igale juuksetüübile aktiivseks toimeaineks on hirsiekstrakt, biotiin, pantenool ja siidiproteiin. Teada on, et hirsiekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (A, B1, B5, PP, pantoteenhape), mineraalide (P, Mg, F, Mn, Si) poolest, millel on võtmeroll naha ja juuksesibula normaalsete ainevahetusprotsesside toetamisel. Ränihappel on hirsiekstraktis eriline koht juuste tugevdajana. Hirsiekstrakt parandab efektiivselt naha ja juuste seisundit, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustatud struktuuri, säilitab niiskust, ennetab juuste väljalangemist. Siidiproteiin, mis katab naha ja juuste pinda, üheltpoolt soodustab juustestruktuuri taastamist, teiseltpoolt – toetab vee ja niiskuse tasakaalustamist.

Maski väga tähtsateks osadeks on vitamiin B5 (pantenool) ja biotiin. Pantenool toimib naha ainevahetusele, on põletikuvastane, soodustab naha ja juuste defektide kõrvaldamist. Parandab peanaha verevarustust, stabiliseerib hüdrobalanssi, parandab juuste kvaliteeti ja lisab kohevust. Biotiin kõrvaldab naha kuivuse, kestenduse, tugevdab juukseid ja ennetab nende väljalangemist, parandab lahtikammimist, on aktiivse seborröavastase toimega.

Juuksemaski mitte vähemtähtsaks aineks on piimhape, mis soodustab surnud epiteelrakkude eraldumist, samas toimib hügroskoopselt, suurendades plastilisust ja elastsust.

Regulaarne juuksemaski kasutamine tagab tugevalt kahjustatud juuste efektiivse kaitse ümbritseva keskkonna agressiivse toime eest, samuti garanteerib juuste struktuuri taastamise ning nende välisilme reaalse paranemise.

Kasutamisjuhend: peale pea pesemist šampooniga kanda vähene kogus maski (10 ml) niisketele või käterätiku abil kuivatatud juustele. Jaotada juustele hoolikalt kogu nende pikkuses, jätta mõneks minutiks toimima. Seejärel loputada veega ja kuivatada.

Koostis: hirsiekstrakt, biotiin, kaltsium pantotenaat, hüdrolüseeritud siid, piimhape, kokamiid DEA, vesi, tsetearüülalkohol, tsetrimooniumkloriid, isopropüülstearaat, amodimetikoon, dimetikoon, dimetikonool, tsüklopentasiloksaan, sorbiinhape, parfüüm, fenoksüetanool, kaprilüülglükool. amodimetikoon, parfüüm, dimetikoon, antibakteriaalsed ained.
 
ÕLI JUUSTELE

«Mitterasvane» õli kuldse hirsi ekstrakti, biotiini, kaltsium pantotenaadi, UV-filtriga normaalsete ja kahjustatud juuste regulaarseks hoolduseks. Kaitseb juukseid ümbritseva keskkonna (päike, merevesi, saastunud õhk jms.) agressiivse toime eest, taastab juuksestruktuuri, lisab neile mahtu, tihedust ja läiget, takistab juukseotste lõhenemist. Eriti soovitav kuivadele, värvitud, pleekinud, lõhenenud ja kahjustunud juustele (keemiliste vahendite, UV-kiirte, merevee jne. poolt). Saab kasutada ka soengu säilitamiseks. Hirsiekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР, pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest, millel on võtmeosa naha ja juuksesibula normaalse ainevahetuse toetamisel. Hirsiekstrakt parandab efektiivselt naha ja juuste seisundit, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustunud struktuuri, säilitab niiskust, takistab juuste väljalangemist. Väga tähtsateks õli komponentideks on vitamiin B5 (kaltsium pantotenaat) ning biotiin (vitamiin H). Kaltsium pantotenaat tugevdab juuste struktuuri ning takistab nende väljalangemist, lisab neile läiget, takistab enneaegset halliksminemist. Biotiin kõrvaldab juuste kuivuse, tugevdab juukseid ning takistab nende väljalangemist, lõhenemist, on aktiivselt seborröavastase toimega. Hüdrolüseeritud nisuproteiinid – kergesti omastatav proteiinide vorm, hädavajalik juuste toitmiseks ja nende tervise säilitamiseks. Toimib nii juuste pinnale: säilitab niiskust, kaitseb ümbritsevate faktorite kahjuliku toime eest ning taastab juuste kahjustatud kutiikula osakesi, kui ka seestpoolt: sügavalt niisutava ja taastava efektiga. Linalool, geraniool, hüdroksütsitronellaal – naturaalsed aromatisaatorid, eeterlike õlide komponendid. Konditsioneeriv lisand polükvaternium ennetab peanaha kuivamist ja sügelust, juukseid – lõhenemise eest, taastab neid seestpoolt, takistab juuste elektriseerumist.

See „mitterasvane“ õli on unikaalne selle poolest, et ei jäta praktiliselt juustele rasvast jälge, samas lisab juustele läiget, hoolitsetud väljanägemist ning muudab need „kuulekateks“ ja soengusse sätitavaks.

Kasutamine: Kanda õli niisketele või kuivadele juustele, jaotades ühtlaselt kogu juuste ulatuses. Mitte maha pesta! Soovitatakse ühitada SanoTint/Migliorin šampoonidega.

Koostis: kuldse hirsi õliekstrakt, hüdrolüseeritud nisuproteiinid (sisaldavad B5- ja H-vitamiine), denat. alkohol, destill. vesi, polükvaternium, hüdroksüetüültselluloos, polüsorbaat-20, etüülheksüül metoksitsinnamaat, etanoolamiin, parabeenid, propüleenglükool, fenoksüetanool, alfa-metülionoon, hüdroksütsitronellaal, geraniool.
 
LAHUS-PIHUSTI JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTU

Innovaatiline taimne lahus-sprei mürri, kaneeli, ingveri, aloe vera, loorberi jt. taimsete ekstraktide, kampriga nõrkade ja kahjustatud juuste raviks, juuste väljalangemise peatamiseks, peanaha sügeluse eemaldamiseks.

Puhastavad ja toitvad ained soodustavad peanaha mikrotsirkulatsiooni, mis tagab täiendava juuksejuurte toitmise. Nõrkade ja kahjustatud juuste raviks, juuste väljalangemise vastu, peanaha sügeluse korral. Kaneel ja nelk stimuleerivad, tagavad juuksefolliikulitele toidu, võitlevad efektiivselt seente ning kahjulike bakterite – enneaegse juuste väljalangemise põhjustajatega. Ingver niisutab, toniseerib, parandab peanaha mikrotsirkulatsiooni, lisab juustele elujõudu, energiat, vähendab haprust. On desinfitseerivate omadustega, kõrvaldab peanaha ärrituse, muudab juuksed taltsateks, lisab neile läiget ja sädelust. Juukseid sügavalt läbiv aloe taastab nende struktuuri. Juuste pinnale moodustub õhuke kaitsekiht-kile, mis säilitab niiskust, kaitstes neid kahjulike mõjude eest ja lisades juustele läiget. Loorber takistab juuste rabedust ja väljalangemist, toidab ning kaitseb neid. Lisab juustele elastsust, tihedust ning stimuleerib nende kasvu. Feerula stimuleerib juuste kasvu, eemaldab juuksekiharatelt pinged keemilise vahelesegamiseta, mähib ning silub igat juuksekarva, struktuuri kahjustamata.

Heinputk toniseerib ja niisutab peanahka, tugevdades selle kaitsefunktsioone ning normaliseerides rasunäärmete tööd. Efektiivne kuivade ja katkevate juuste korral. Kalmus tugevdab juuksejuuri, takistab nende väljalangemist ja hävimist. Kasulik kuiva seborröa korral, millega kaasneb kõõm. Muskaatpähkel stimuleerib peanaha vereringet, toidab juuksefolliikuleid, peatab juuste väljalangemise, stimuleerib nende kasvu, normaliseerib rasunäärmete tööd, soovitav rasuste juuste hoolduseks. Kurkumil on antiseptiline toime, efektiivne juuste tugevdamiseks ja kõõmaga toimetulekuks. Kamper ja mentool värskendavad ning toniseerivad peanahka, stimuleerivad verevoogu juuksejuurtesse, parandades nende toitmist ja kasvu. Lisaks takistab kamper enamuses mikroobide arengut, seetõttu võitleb aktiivselt kõõma ja juuste väljalangemise vastu.

Regulaarne lahuse kasutamine soodustab juuste väljalangemise lakkamist ning uute tervete juuste kasvu. Juuksed muutuvad seejuures pehmeteks ning „kuulekateks“, omandavad sära ja kohevuse.

Kasutamine: Peale pea pesemist pihustada ühtlaselt juuksejuurtele, masseerida peanahasse. Mitte maha pesta! Võib kasutada igapäevaselt! Soovitatakse ühitada šampooniga juuste väljalangemise vastu ja SanoTint/Migliorin vahenditega.

Koostis: aloe, feerula, mürri, hiina heinputk, tseiloni kaneelipuu, nelgipuu, ingver, kalmus, muskaatpähkel, lõhnav, kurkum, kamper, loorber, metüülnikotinaat, CI 47005, limoneen, geraniool, denat. alkohol, destill. vesi, eukalüptool, mentool, salitsüülhape.
 
LAHUS-PIHUSTI JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTU (alkoholivaba)

Juukseid säästev taimne lahus-sprei, alkoholivaba, taimsete ekstraktide, keratiini, vitamiinidega B5 ja H, mikroelementidega ((raud, tsink, vask, magneesium) on mõeldud spetsiaalselt kuivadele juustele ja tundlikule, ärritunud peanahale.

Lahus soodustab juuksesibula varustamist hapnikuga, elustamist ja tugevnemist. Soovitatakse juuste väljalangemise, peanaha sügeluse, uute juuste kasvu stimuleerimiseks. Oluliseks komponendiks on õlisisaldsega hirsiekstrakt – kõrge ränihappe (kuulub ka juuste koostisse) sisaldusega kõrreline.

Tänu oma taimsele päritolule absorbeerub ränihape juustes kergesti, tagades juuste taastumise ja tugevnemise. Hirsiekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР, pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest, millel on võtmeosa naha ja juuksesibula normaalse ainevahetuse toetamisel. Hirsiekstrakt parandab efektiivselt naha ja juuste seisundit, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustunud struktuuri, säilitab niiskust, takistab juuste väljalangemist.

Teisteks mitte vähemtähtsateks lahuse komponentideks on provitamiin ja vitamiin B5 (pantenool, kaltsium pantotenaat) ning biotiin. Pantenool ja kaltsium pantotenaat reguleerivad naha ainevahetust, on põletikuvastase toimega, soodustades naha- ja juuste defektide kõrvaldamist. Parandavad naha vereringet, tagavad niisutava efekti, parandavad juuste kvaliteeti, lisavad neile kohevust.

Biotiin kõrvaldab naha kuivuse, kestenduse ja kõõma tekke, tugevdab juukseid ning takistab nende väljalangemist, lõhenemist, parandab nende kasvu, on aktiivse seborröavastase toimega.

Tuntavalt tõstab toimeefekti hüdrolüseeritud siidiproteiin. Kattes naha ja juuste pinda, ühest küljest soodustab nende struktuuri taastumist, teisalt – toetab hüdrobalanssi ning kergendab juuste hooldust. Kaitsvalt mõjub juustele hüdrolüseeritud keratiin. Taastab juuste struktuuri, lisab neile vastupidavust.

Mikroelementide kompleks: raud, tsink, vask, magneesium – on väga tähtsad juuksesibula toitmise ja uute juuste kasvu juures.

Lisaks osaleb lahuse kompositsioonis taimseid ekstrakte, mis mõjuvad peanahale ja juustele soodsalt. Põldosi – on rikas ränihappe, C-vitamiini, rasvõlide poolest. Toimib kootavalt ja põletikuvastaselt. Reguleerib rasunäärmete funktsioone.

Peasalat – sisaldab proteiine, nikotiinhapet, mineraalsooli, suurel hulgal askorbiinhapet, karotiini, rutiini, B-grupi vitamiine, rauasooli, joodi, kaaliumit, fosforit. Takistab juuste väljalangemist.

Teeleht – Eemaldab peanaha põletiku. Naistepuna – omab toniseerivat, haavasid parandavat, antiseptilist toimet. Parandab naha vereringet ja rakusisest ainevahetust. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust.

Hamamelis (nõiapuu) – parandab mikrotsirkulatsiooni, on peanahale toniseeriva, rahustava toimega. Ahendab poore, vähendades rasueritust. Artišok – puhastab ja tervendab nahka.

Kummel – sisaldab asuleeni ja bisabolooli. On puhastava, pehmendava ja rahustava toimega ärritunud nahale, omab põletikuvastast ja antibakteriaalset efekti. Eemaldab kuivuse ja kestenduse, puhastab nahapoore ning tugevdab kudet. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust.

Takjas – on põletiku- ja seentevastaste omadustega, allergiavastase toimega, kõrvaldab sügeluse ja kõõma.

Võilill – sisaldab vitamiine А ja К, normaliseerib rakufunktsioone, vedeliku balanssi, on põletikuvastase toimega. Hobukastan – parandab mikrotsirkulatsiooni, tugevdab kapillaaride seinu, hästi imenduv.

Metsmoon – mõjub nahale rahustavalt.

Lavendel – põletikuvastase ja antiseptilise toimega.

Topeltroos – pehmendavate ja kootavate omadustega, põletikuvastase, konditsioneeriva ning allergiavastase toimega.

Metskassinaeris – mõjub peanahale rahustavalt, eemaldab ärrituse ja põletiku, tagab loomuliku kaitse.

Heinputk – põletikuvastase toimega, puhastab nahka, kasutatakse laialt rahvameditsiinis juuste väljalangemise pidurdamiseks ja nende kasvu stimuleerimiseks.

Kasutamine: Pihustada ühtlaselt juuksejuurtele, masseerida peanahasse.Võib kasutada igapäevaselt! Soovitatakse ühitada šampooniga juuste väljalangemise vastu ja SanoTint/Migliorin vahenditega.

Koostis: taimsed ekstraktid (hirsi-, altee, kreeka heinputke, suure teelehe, põldosja, aedsalati, naistepuna, virgiinia hamamelise, külvatud artišoki, saksa kummeli, suure takja juure, võilille, hobukastani, metsimooni, kitsalehelise lavendli, topeltroosi, metskassinaeri), kaltsium pantotenaat, pantenool, hüdrolüseeritud keratiin, hüdrolüseeritud siidiproteiin, sidrunhape, linahape, ferment saccharomyces/silikoon, saccharomyces/magneesium, saccharomyces/vask, saccharomyces/raud, saccharomyces/tsink, CI 10020, CI 47005, vesi, propüleenglükool, ПЭГ-40 hüdrogeniseeritud kastoorõli, metüülsalitsülaat, PVP.
 
MIGLIORIN AMPULLID JUUSTE TERVENDAMISEKS

Ampullid juustele on ette nähtud intensiivseks tervendamiseks kahjustatud ja väljalangevate juuste, naha sügeluse, kõõma, seborröa tekke korral (juuste värvimise ja valgendamise kahjulikud vms.). See on tõhus vahend juuste väliseks hoolduseks, mis soodustab peasibula juustega kaetud osa hapniku, vitamiinide, mineraalidega varustamist, järelikult, juuste ja nende kasvu tugevdamist.

Ampullide oluliseks koostisaineks on hirsiekstrakt, milles on suur kogus juuste moodustamiseks hädavajalikku ränihapet. Ränihape hoolitseb juuste taastumise ja tugevdamise eest. Hirss on samuti rikas aminohapete, vitamiinide (A, B1, B5, PP, pantoteenhape), mineraalide (P, Mg, F, Mn, Si) poolest, millel on võtmeosa peanaha ja juuksesibulate ainevahetusprotsesside toetamises. Hirsiekstrakt parandab efektiivselt peanaha ja juuste seisundit, säilitab niiskust, ennetab juuste väljalangemist.

Põldosi — rikas ränihappe, C-vitamiini, rasvhapete poolest. On kootava ja põletikuvastase toimega. Reguleerib rasunäärmete funksioone.

Peasalat — sisaldab proteiine, nikotiinhapet, mineraalsooli, suurel hulgal askorbiinhapet, karotiini, rutiini, B-rupi vitamiine, rauasooli, joodi, kaaliumit, fosforit. Takistab juuste väljalangemist.

Teeleht – eemaldab peanaha põletiku.

Naistepuna – on toniseeriva, haavasid parandava ja antiseptilise toimega. Parandab naha verevarustust ja rakusisest ainevahetust. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust. Hamamelis – parandab peanaha mikrotsirkulatsiooni, on toniseeriva, nahale rahustava toimega. Ahendab poore, vähendades rasueritust.

Kummel – sisaldab asuleeni ja bisabolooli. On puhastava, pehmendava ja rahustava toimega ärritunud nahale, põletikuvastase ja antibakteriaalse efektiga. Eemaldab naha kuivuse ja kestenduse, puhastab poore ja tugevdab nahakude. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust.

Takjas – põletiku- ja seentevastase toimega, allergiavastane, kõrvaldab sügeluse ja kõõma.

Võilill – sisaldab vitamiine A ja K, normaliseerib rakufunktsioone, vedelikubalanssi, on põletikuvastase toimega.

Hobukastan – parandab mikrotsirkulatsiooni, tugevdab naha kapillaaride seinu, on resorbeeriva toimega.

Artišok – puhastab ja tervendab nahka.

Metsmoon – toimib nahale rahustavalt. Lavendel – põletikuvastase ja antiseptilise toimega. Topeltroos – pehmendavate ja kootavate omadustega, on põletikuvastase, konditsioneeriva ja allergiavastase toimega.

Altee - põletikuvastase toimega. Heinputk – põletikuvastane, puhastab nahka.

Metskassinaeris – sisaldab palju lima- ja parkaineid, paranda nahastruktuuri, tõstab elastsust, eemaldab põletiku.

Mitte vähem tähtsateks ampullide komponentideks on provitamiin ja vitamiin B5 (pantenool, kaltsium pantotenaat) ning biotiin. Pantenool ja kaltsium pantotenaat reguleerivad naha ainevahetust, on põletikuvastase toimega, soodustades naha- ja juuste defektide kõrvaldamist. Parandavad naha vereringet, tagavad niisutava efekti, parandavad juuste kvaliteeti, lisavad neile kohevust.

Biotiin kõrvaldab naha kuivuse, kestenduse ja kõõma tekke, tugevdab juukseid ning pidurdab nende väljalangemist, lõhenemist, parandab kasvu, on seborröavastase toimega.

Tunduvalt tõstab toimeefekti hüdrolüseeritud siidiproteiin. Kattes naha ja juuste välispinda, taastab nende struktuuri, teisalt toetab niiskusebalanssi ja kergendab hooldust. Juustele kaitsevõimet lisab hüdrolüseeritud keratiin, mis taastab juuste struktuuri, lisab neile kohevust.

Juustele mõeldud ampullide regulaarne kasutamine aitab juukseid tugevdada, tõeliselt vähendada nende väljalangemist ja parandada struktuuri, stimuleerida uute juuste kasvu, tagab kindla kaitse väliskeskkonna ebasoodsate faktorite suhtes, taastab peanaha tervise.

Kasutamisjuhend: minimaalselt 2 korda nädalas kuu jooksul kanda juustele peale nende pesemist. Ampulli sisu valada peopesale, jaotada ühtlaselt kogu peanahale ning masseerida sõrmeotste abil ringjate liigutustega. Kuu möödudes teha kuur uuesti, kasutades 1 ampull nädalas. Mitte maha pesta! Hoiduda silma sattumast! Rasketel juhtudel (tugev juuste väljalangemine, peanaha sügelus või tugev kõõm) võib preparaati kasutada iga päev. Soovitatakse samal ajal kasutada SanoTint šampooni jt. vahendeid.

Koostis: hirsi-, põldosja, lehtsalati, naistepuna, hamamelise, artišoki, kummeli, takja, võilille, hobukastani, metsimooni, lavendli, topeltroosi, altee, heinputke, metskassinaerise, teelehe ekstraktid.
 
SANOTINT JUUKSEVÄRV

Juukseid säästev taimne lahus-sprei, alkoholivaba, taimsete ekstraktide, keratiini, vitamiinidega B5 ja H, mikroelementidega ((raud, tsink, vask, magneesium) on mõeldud spetsiaalselt kuivadele juustele ja tundlikule, ärritunud peanahale.

Lahus soodustab juuksesibula varustamist hapnikuga, elustamist ja tugevnemist. Soovitatakse juuste väljalangemise, peanaha sügeluse, uute juuste kasvu stimuleerimiseks. Oluliseks komponendiks on õlisisaldsega hirsiekstrakt – kõrge ränihappe (kuulub ka juuste koostisse) sisaldusega kõrreline.

Tänu oma taimsele päritolule absorbeerub ränihape juustes kergesti, tagades juuste taastumise ja tugevnemise. Hirsiekstrakt on rikas aminohapete, vitamiinide (А, В1, В5, РР, pantoteenhape), mineraalide (Р, Mg, F, Mn, Si) poolest, millel on võtmeosa naha ja juuksesibula normaalse ainevahetuse toetamisel. Hirsiekstrakt parandab efektiivselt naha ja juuste seisundit, kõrvaldab kuivuse, taastab kahjustunud struktuuri, säilitab niiskust, takistab juuste väljalangemist.

Teisteks mitte vähemtähtsateks lahuse komponentideks on provitamiin ja vitamiin B5 (pantenool, kaltsium pantotenaat) ning biotiin. Pantenool ja kaltsium pantotenaat reguleerivad naha ainevahetust, on põletikuvastase toimega, soodustades naha- ja juuste defektide kõrvaldamist. Parandavad naha vereringet, tagavad niisutava efekti, parandavad juuste kvaliteeti, lisavad neile kohevust.

Biotiin kõrvaldab naha kuivuse, kestenduse ja kõõma tekke, tugevdab juukseid ning takistab nende väljalangemist, lõhenemist, parandab nende kasvu, on aktiivse seborröavastase toimega.

Tuntavalt tõstab toimeefekti hüdrolüseeritud siidiproteiin. Kattes naha ja juuste pinda, ühest küljest soodustab nende struktuuri taastumist, teisalt – toetab hüdrobalanssi ning kergendab juuste hooldust. Kaitsvalt mõjub juustele hüdrolüseeritud keratiin. Taastab juuste struktuuri, lisab neile vastupidavust.

Mikroelementide kompleks: raud, tsink, vask, magneesium – on väga tähtsad juuksesibula toitmise ja uute juuste kasvu juures.

Lisaks osaleb lahuse kompositsioonis taimseid ekstrakte, mis mõjuvad peanahale ja juustele soodsalt. Põldosi – on rikas ränihappe, C-vitamiini, rasvõlide poolest. Toimib kootavalt ja põletikuvastaselt. Reguleerib rasunäärmete funktsioone.

Peasalat – sisaldab proteiine, nikotiinhapet, mineraalsooli, suurel hulgal askorbiinhapet, karotiini, rutiini, B-grupi vitamiine, rauasooli, joodi, kaaliumit, fosforit. Takistab juuste väljalangemist.

Teeleht – Eemaldab peanaha põletiku. Naistepuna – omab toniseerivat, haavasid parandavat, antiseptilist toimet. Parandab naha vereringet ja rakusisest ainevahetust. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust.

Hamamelis (nõiapuu) – parandab mikrotsirkulatsiooni, on peanahale toniseeriva, rahustava toimega. Ahendab poore, vähendades rasueritust. Artišok – puhastab ja tervendab nahka.

Kummel – sisaldab asuleeni ja bisabolooli. On puhastava, pehmendava ja rahustava toimega ärritunud nahale, omab põletikuvastast ja antibakteriaalset efekti. Eemaldab kuivuse ja kestenduse, puhastab nahapoore ning tugevdab kudet. Kontrollib rasunäärmete aktiivsust.

Takjas – on põletiku- ja seentevastaste omadustega, allergiavastase toimega, kõrvaldab sügeluse ja kõõma.

Võilill – sisaldab vitamiine А ja К, normaliseerib rakufunktsioone, vedeliku balanssi, on põletikuvastase toimega. Hobukastan – parandab mikrotsirkulatsiooni, tugevdab kapillaaride seinu, hästi imenduv.

Metsmoon – mõjub nahale rahustavalt.

Lavendel – põletikuvastase ja antiseptilise toimega.

Topeltroos – pehmendavate ja kootavate omadustega, põletikuvastase, konditsioneeriva ning allergiavastase toimega.

Metskassinaeris – mõjub peanahale rahustavalt, eemaldab ärrituse ja põletiku, tagab loomuliku kaitse.

Heinputk – põletikuvastase toimega, puhastab nahka, kasutatakse laialt rahvameditsiinis juuste väljalangemise pidurdamiseks ja nende kasvu stimuleerimiseks.

Kasutamine: Pihustada ühtlaselt juuksejuurtele, masseerida peanahasse.Võib kasutada igapäevaselt! Soovitatakse ühitada šampooniga juuste väljalangemise vastu ja SanoTint/Migliorin vahenditega.

Koostis: taimsed ekstraktid (hirsi-, altee, kreeka heinputke, suure teelehe, põldosja, aedsalati, naistepuna, virgiinia hamamelise, külvatud artišoki, saksa kummeli, suure takja juure, võilille, hobukastani, metsimooni, kitsalehelise lavendli, topeltroosi, metskassinaeri), kaltsium pantotenaat, pantenool, hüdrolüseeritud keratiin, hüdrolüseeritud siidiproteiin, sidrunhape, linahape, ferment saccharomyces/silikoon, saccharomyces/magneesium, saccharomyces/vask, saccharomyces/raud, saccharomyces/tsink, CI 10020, CI 47005, vesi, propüleenglükool, ПЭГ-40 hüdrogeniseeritud kastoorõli, metüülsalitsülaat, PVP.
 
SANOTINT VALGENDAJA
Категория: Naistele | Добавил: Katja_ (14.07.2014)
Просмотров: 644 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Otsi
Sõbrad
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2018
    Сделать бесплатный сайт с uCoz